Akşener Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdı, sosyal medyada yorumlar havada uçuştu: Bu yazı halis mi?
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Akşener Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdı, sosyal medyada yorumlar havada uçuştu: Bu yazı halis mi?

Akşener Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdı, sosyal medyada yorumlar havada uçuştu: Bu yazı halis mi?

ABONE OL
09/03/2023 15:48
Akşener Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdı, sosyal medyada yorumlar havada uçuştu: Bu yazı halis mi?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İyi Parti önderi Akşener, dün 8 Mart Dünya Bayanlar Günü hasebiyle bayanlar ve partililerden oluşan heyetle Aslanlı Yol’da yürüyerek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesi önüne geldi. Akşener tarafından mozoleye çiçek bırakıldıktan sonra hürmet duruşunda bulunuldu. Akşener’in hürmet duruşu esnasında asker selamı vermesi dikkat çekti.

“KADINLARLA BİRLİKTE TARİH YAZACAĞIZ”

Misak-ı Ulusal Kulesi’ne geçen Akşener, Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı. Akşener, “Aziz Atatürk, Türk milletine medeniyet yolundaki en büyük armağanın olan Cumhuriyet’imizin 100’üncü yılında bir kere daha huzurundayız. Biz birçok güç kuralların ve imkansızlıkların içerisinde Cumhuriyet’imizin bizlere sunduğu fırsat eşitliğiyle bu günlere gelen köy kızlarıyız. Tarihin her devrinde olduğu üzere bugün de yılmayan, yıkılmayan ve çabadan asla vazgeçmeyen Türk kadınlarıyız. Cumhuriyet’imizin bizim için ne kadar büyük bir baht olduğunun da farkındayız. Türk bayanı güçlü olursa Türkiye de güçlü olur. Bu şuur ve inançla bir kere daha kelam veriyoruz ki ülkemiz ve milletimiz için durmaksızın çalışacak, evlatlarımızın geleceği için yılmaz bir çaba verecek, Cumhuriyet’imizin yeni asrında bayanlarla birlikte tarih yazacağız.” sözlerini kullandı.

YORUMLAR HAVADA UÇUŞTU

Akşener’in toplumsal medyaya yansıyan notu, kullanıcıların dikkatinden kaçmadı. GÜZEL Parti başkanının yazısındaki muntazamlığa dikkat çeken kullanıcılar husus hakkında onlarca yorum yaptı.

O paylaşımlardan kimileri:

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.