Akşener, Ersan Şen’in gönlünü bu sözlerle almaya çalıştı: Kendisini evimde ağırlamak isterim
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Akşener, Ersan Şen’in gönlünü bu sözlerle almaya çalıştı: Kendisini evimde ağırlamak isterim

Akşener, Ersan Şen’in gönlünü bu sözlerle almaya çalıştı: Kendisini evimde ağırlamak isterim

ABONE OL
08/03/2023 01:24
Akşener, Ersan Şen’in gönlünü bu sözlerle almaya çalıştı: Kendisini evimde ağırlamak isterim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Katıldığı canlı yayında Millet İttifakı ve gündeme ait merak edilenleri yanıtlayan YETERLİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, masadan kalktığı periyotta DÜZGÜN Parti’den cumhurbaşkanı adayı olabileceğini söz eden hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen’le ilgili de bir değerlendirmede bulundu.

AKŞENER REKLAM ORTASINDA ARADI

Millet İttifakı’nda 12’inci toplantı sonrasında Meral Akşener yaptığı açıklamada ne kumar ne de noter masasında olmayacaklarını söz etmişti. Akşener’in bu kelamları ‘masayı dağıttı’ yorumlarına neden oldu. Akşener’in açıklamaları sonrasında hukukçu Prof. Dr. Ersan Şen, katıldığı canlı yayında programında yaşananları değerlendirmişti. Şen, ÂLÂ Parti’den kendisine cumhurbaşkanı adaylığı teklifi gelmesi durumunda aday olabileceğini söylemişti. Bu gelişme sonrasında Şen, reklam ortasında Akşener’in kendisini aradığını ve görüşme yapacaklarını aktarmıştı. Toplumsal medyada ÂLÂ Parti’nin adayının Şen’in olup olmayacağı gündem olmuştu.

KILIÇDAROĞLU ADAY OLDU, ERSAN ŞEN ORTADA KALDI

Daha sonra yapılan görüşme trafiği sonrasında Akşener, pazartesi günü adayın açıklanacağı toplantıya katılmış ve sonrasında yapılan açıklamada adayın CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu olduğu duyurulmuştu.

“KENDİSİNİ KONUTUMDA AĞIRLAMAK İSTERİM”

Bu gelişmeler sonrası tüm gözler Akşener’in Ersan Şen’le ilgili yapacağı açıklamaya çevrilmişti. Habertürk ekranlarında bahisle ilgili yöneltilen soruya cevap veren Akşener, “Ersan Bey’i çok severim, huzurunuzda aracılığınızda teşekkür ederim. Kendisini konutumda ağırlamak isterim. En fazla taş atıldığı vakit kendimi şeytan taşlamasında hissettim. Ben hacca gitmiş beşerim. O gün Ersan hoca, sizin kanalınızda bizimle ilgili çok kolay olmayan kelamlar söyledi. Ben kendisinin fikirlerini almak istedim, konuşacaktım kendisiyle. Çok insan tarafından saygınlığı olan hocamız. Konutumda yemekte ağırlayıp fikirlerinden faydalanacağım” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.