Akşener yeni bir ittifak mı kuracak? İYİ Parti’den 3. yol çıkışı
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Akşener yeni bir ittifak mı kuracak? İYİ Parti’den 3. yol çıkışı

Akşener yeni bir ittifak mı kuracak? İYİ Parti’den 3. yol çıkışı

ABONE OL
05/03/2023 00:00
Akşener yeni bir ittifak mı kuracak? İYİ Parti’den 3. yol çıkışı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkıp 6’lı Masa’dan kalkan GÜZEL Parti Genel Lideri Meral Akşener, kurmaylarıyla görüşmelerine devam ediyor. Akşener, UYGUN Parti Başkanlık Divanı üyeleri, milletvekilleri ve başdanışmanları ile genel merkez ek binasında bir ortaya geldi.

İYİ PARTİ’DEN 3. YOL VURGUSU

Parti paydaşlarının fikir alışverişinde bulunduğu toplantı sonrası YETERLİ Parti Ulusal Güvenlik Siyasetlerinden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Akalın, saatler süren toplantının akabinde 3. yol vurgusu yaptı.

YENİ BİR İTTİFAK MI KURACAKLAR?

Akalın paylaşımında, “Genel Liderimizin başkanlığında olağanüstü verimli bir kıymetlendirme toplantısı yaptık. Kuruluş uğraşımızın gayesi olan Türkiye’yi müstakilen yönetme tezimizin gereği olarak Türk siyasetinin 21 yıllık tıkanmışlığına son verecek bir ‘3. yol’ açacak olmanın memnunluğu içerisindeyim.” sözlerini kullandı. Akalın’ın bu kelamları “İYİ Parti yeni bir ittifak kuracak” formunda yorumlandı.

KÜRŞAD ŞİDDETLİ: HALKIN İRADESİ KAZANACAK

Öte yandan toplantı sonrası paylaşım yapan UYGUN Parti Sözcüsü Kürşad Güçlü ise, “İYİ Parti demokrat, milliyetçi ve kalkınmacı yaklaşımıyla Türk milletinin makul çoğunluğunu temel almaktadır. Milletimize sözümüzdür. Türkiye’nin ucube sistemle yüzleştiği bu karanlık devirde ülkemizin Ulusal Merkezi DÜZGÜN Parti güneşiyle aydınlanacak ve halkın iradesi kazanacaktır.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.