Akşener’den Metin Akpınar’a “fırıldak” tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Akşener’den Metin Akpınar’a “fırıldak” tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya

Akşener’den Metin Akpınar’a “fırıldak” tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya

ABONE OL
18/03/2023 22:52
Akşener’den Metin Akpınar’a “fırıldak” tepkisi: Benim ihtiyacım yok fırıldaklık yapmaya
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oyuncu Metin Akpınar, GÜZEL Parti önderi Meral Akşener’in masayı terkedip geri dönmesi hakkında katıldığı bir Youtube kanalında, “Rüzgarsız havada fırıldak dönüyorsa kesinlikle bir üfleyeni vardır” sözlerini kullanmıştı.

“TUHAF BİR LİNÇ YEDİM”

TV100 kanalında Uğur Dündar’ın sorularını yanıtlayan Akşener, o süreçte yaşananları anlatarak, “Tuhaf bir linç yedim. Bir gün önce beni övmeye doyamayanlar, sonraki gün insan onuruna ters nahoş sözlerle üzerime yürüdü.” sözlerini kullandı.

“VALLA FIRILDAKLARA KADAR GİTTİ İŞ”

Akpınar’ın “fırıldak” kelamına de göndermede bulunan Akşener, şunları söyledi: “Ben nasıl olur da göz kırparım? Nasıl olur da para alırım? Benim en ufak bir para zaafım olsa burada oturur muydum? Bunlar inciticiydi. Buradan bizim çıkaracağımız sonuç şudur. Bu kutuplaşmanın, her yere kuşku ekmenin insanları ne hale düşürdüğüne dair bir ders çıkarmamız lazım. Valla fırıldaklara kadar gitti iş. Benim gereksinimim yok fırıldaklık yapmaya. Bu dürüstlükte pat diye söylerim. O masadan ne aldım? Bana ne verilecek? Yok bu türlü bir şey. Bu ülkeye biz sahiden yarar sağlamalıyız.”

NE OLMUŞTU?

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener, 6’lı Masa’nın adayını belirleneceği toplantının akabinde kameralar karşısına geçerek kendilerine dayatılan Kılıçdaroğlu ismini kabul etmediklerini söylemiş ve Mansur Yavaş ile Ekrem İmamoğlu’na davette bulunmuştu. Sonrasında Akşener’in masaya geri dönmesiyle birlikte 6’lı Masa’nın adayı Kılıçdaroğlu olarak açıklanmıştı.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.