Akşener’e canlı yayında yüzünün asık olduğu anlar soruldu: Tuhaf bir ışık gelmiş
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Akşener’e canlı yayında yüzünün asık olduğu anlar soruldu: Tuhaf bir ışık gelmiş

Akşener’e canlı yayında yüzünün asık olduğu anlar soruldu: Tuhaf bir ışık gelmiş

ABONE OL
08/03/2023 00:12
Akşener’e canlı yayında yüzünün asık olduğu anlar soruldu: Tuhaf bir ışık gelmiş
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanı adayı olarak açıklandığı sırada yüz sözünden asık olduğu anlaşılan GÜZEL Parti Genel Lideri Meral Akşener, bu savlara açıklık getirdi.

“TUHAF BİR IŞIK GELMİŞ”

Habertürk ekranlarında Fatih Altaylı’nın sorularını yanıtlayan Akşener, mevzuyla ilgili yaptığı açıklamada “Samimi söylüyorum, o paltolu olarak, üzerimde palto varken Temel Bey’in yaptığı konuşma ve Kemal Bey’in esnasıda yaptığı konuşmaya baktığınızda tuhaf bir ışık gelmiş. Hasebiyle sonra paltomu çıkarmışım, hepimiz dizilmişim, orada bir sorun yok ışıkta. Ben aslında rastgele bir mutsuz vesaire durum yok. İmza koymuşum ben. O denli şey olur mu?” dedi.

“HİÇ KİMSE ZORLA BİR ŞEY YAPTIRAMAZ”

Akşener kelamlarına şöyle devam etti: “Bu dünyada eşim dahil, oğlum hariç, hiç kimse zorla bir şey yaptıramaz. Bir gece önce hiç uyumadım. Müzakere sebebiyle, beşerler geldi gitti konutuma. İki belediye liderimiz Mansur Beyefendi ve Ekrem Beyefendi geldi gitti. 02.15 üzere bizim meskende oldular.

“DOĞRU BULMADIĞIMIZ BİR KARARIN ALTINA NİÇİN ATALIM”

İstanbul’dan çıkmış gelmiş Ekrem Beyefendi. Sıfır uyku uyudum. Uykusuzlukta biraz hareketleriniz ağırlaşıyor. O masada bir müzakere oldu, uzlaşı ve mutabakat sağlandı. İki metnin altına 6 genel lider imza attık. Bununla ilgili mutsuzluk kelam konusu değil. Hakikat bulmadığınız bir kararın altına niçin imza atasınız. Sahiden arkadaşlar baksınlar, paltolu olanda yüzüme gelen ışık şöyle. Bir de sarsıntı oldu, kahkaha atmaya çekiniyoruz.”

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.