Akşener’in canlı yayında sesinin yükseldiği anlar: O kılıçla kendi boğazımı keserim
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Akşener’in canlı yayında sesinin yükseldiği anlar: O kılıçla kendi boğazımı keserim

Akşener’in canlı yayında sesinin yükseldiği anlar: O kılıçla kendi boğazımı keserim

ABONE OL
08/03/2023 01:00
Akşener’in canlı yayında sesinin yükseldiği anlar: O kılıçla kendi boğazımı keserim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İYİ Parti başkanı Meral Akşener, Habertürk canlı yayınında Fatih Altaylı’nın sorularını yanıtladı. Gündeme ait değerli açıklamalarda bulunan Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüştüğüne dair savlara cevap verdi. Her şeyinin şeffaf olduğunu söyleyen Akşener, “Bugüne kadar Tayyip Beyefendi benimle konuşmak için hiçbir şey yapmadı. Benim de Tayyip Bey’le bâtın gizli hiçbir görüşmem olmadı.” dedi.

“TAYYİP BEY’E DE AYIP”

Bugünün dijital dünyasında bilinmeyen bir şey kalamayacağını belirten Akşener, “Olsa söylerim. Bu türlü bir karar verdim derim, peşimden gelen olur, gelmeyen olur. Tayyip Bey’e de ayıp! en ufak bir görüşme inanın yok. Güya ben göz kırpıyorum, Tayyip Beyefendi koşuyor, bu türlü bir durum yok.” halinde konuştu.

“KENDİ BOĞAZIMI KESERİM”

Erdoğan’la en sert arbedeyi kendisinin yaptığını vurgulayan Akşener, “Rize’de başıma neler geldi benim. 31 Mart’ta ‘tutuklattıracağım seni, dokunulmazlığın da yok’ dedi. Hala hakkımda benim sözümün alınmadığı hatta PKK muhbirinin olduğu söylenen FETÖ’cülükle ilgili bir isnatın mahkemesi var. Bana bilgi veren yok. Ben niçin bunları çözmemişim o vakit. Bu ülkede en makûs şey PKK’lı ve FETÖ’cü olmak. Bu şayet korkutmak içinse, Demokles’in kılıcı ise ben o Demokles’in kılıcı ile kendi boğazımı keserim.” dedi.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.