Call of Duty oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor! Steam’de yarı fiyatına satışa sunuldu
  • Haber Yeli
  • Spor
  • Call of Duty oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor! Steam’de yarı fiyatına satışa sunuldu

Call of Duty oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor! Steam’de yarı fiyatına satışa sunuldu

ABONE OL
09/03/2023 10:12
Call of Duty oyunları Steam’e gelmeye devam ediyor! Steam’de yarı fiyatına satışa sunuldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Serinin son oyunu Call of Duty Çağdaş Warfare 2’nin Warzone 2 ile birlikte Steam’de piyasaya sürülmesinin akabinde serinin bir evvelki oyunları da Steam’de yerini almaya başladı.

CALL OF DUTY OYUNLARI STEAM’E GELDİ

Call of Duty Çağdaş Warfare, Call of Duty Black Ops Cold War, ve Call of Duty Vanguard, 8 Mart 2023’te Steam’de bin TL ile çıkış yaptı. Oyunların Steam’e gelmesinin gururuna ise 23 Mart tarihine kadar yüzde 50 indirim ile satılacak.

  • Call of Duty Çağdaş Warfare – 499,50 TL (-50%)
  • Call of Duty Black Ops Cold War – 499,50 TL (-50%)
  • Call of Duty Vanguard –499,50 TL (-50%)

CALL OF DUTY ÇAĞDAŞ WARFARE

Duygu yüklü Senaryoyu oyna yahut en kapsamlı çevrimiçi arenada kendi takımını kurup farklı Special Ops meydan okumalarını tamamla ve Çok Oyunculu haritalarda ve modlarda düşmanla çarpış.

CALL OF DUTY BLACK OPS COLD WAR

Call of Duty: Black Ops’un devam oyunu Black Ops Cold War’da, 1980’lerin başında dengelerin altüst olduğu jeopolitik Soğuk Savaş atmosferine kısım.

CALL OF DUTY VANGUARD

Vanguard’da seni kıssasıyla kendisine kilitleyecek Tek Oyunculu Senaryoyu, 16’sı klasik Çok Oyunculu modlar için tasarlanmış 20’den fazla haritanın mesken sahipliğini yapacağı Çok Oyunculu muharebeleri ve Treyarch tarafından geliştirilen adrenalin dolu yeni Zombi modunu deneyim edebilirsin.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.