Chery’ye çifte ödül!

Chery’ye çifte ödül!

ABONE OL
06/03/2023 14:00
Chery’ye çifte ödül!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Chery Group, bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Çin Kentlerinin Kredi Sistemi İnşaatı Forumu – Çin Çift Karbon Amaçları için ESG Uygulama ve Geliştirme Temalı forumda yeni bir mükafatın sahibi oldu.

Çevre Dostu Bir Sanayi Zinciri İnşa Etmek ve Planını Oluşturmak çalışmalarıyla Chery Group, Xinhua Credit Jinlan Cup tarafından “Önde gelen karbon doruğu ve karbon nötralizasyon projesi” unvanına layık görüldü.

Bu, Chery’nin “Çift Karbon” teşebbüsünün bir kere daha kabul gördüğünü ve Çinli araba işletmelerinin toplumsal sorumluluklarını yerine getirmek üzere plana sadık kaldıklarını gösteriyor. Chery Group tarafından kapsamlı bir halde geliştirilen etraf dostu sanayi zinciri projesi tüm hayat döngüsünde ve tüm endüstriyel zincirde etraf dostu ve düşük karbon amacına nasıl ulaşılacağını gösteriyor. Böylelikle Chery’nin toplumsal, çevresel ve ekonomik yararları uygunlaştırma sürecini kolaylaştırıyor. Ayrıyeten Chery Group, pratik aksiyonlarla toplumsal sorumluluğunu da yerine getirirken dünya genelinde etraf muhafaza ve eğitim için bağış da dahil olmak üzere toplum faydasına çeşitli teşebbüsler de yürütüyor. Chery bilhassa, geçtiğimiz sene, Filipinler’deki fırtınadan etkilenen yüzlerce ailenin su gereksinimi sıkıntılarını hafifletmek için bölgelere 30 bin şişeden fazla içme suyu dağıttı. Ayrıyeten, Meksika’da kullanılmış giysilerin bağışlanması için lokal kamu kuruluşu Shop of Joys ile iş birliği yaptı. Pakistan’da ise 1 milyon Suudi Arabistan Riyali (SAR) fiyatında tekrar yapılanma fonu toplamak üzere halka açık binicilik faaliyetlerine sponsor oldu.

Küresel kurumsal vatandaşlık sorumluluğu!

Özellikle 2022’de Filipinler’de yaşanan tayfun, 2017’de Peru’da yaşanan seller, 2016’da Ekvador’da yaşanan büyük sarsıntı yahut 2012’de Şili’de yaşanan büyük sarsıntı olsun, her büyük felakette Chery toplumsal sorumluluk şuuru ile pratik aksiyonlar sergiliyor. Chery, mağdurların zorlukların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için acil gereksinimleri acilen belirleyerek afet yardım fonlarının yanı sıra etkilenen bölgelere birinci elden materyal de bağışlıyor. Chery, toplumsal kamu refahını etkin olarak uygulamaya, global kurumsal vatandaşlık sorumluluğunu yerine getirmeye, toplumsal istihdam, ekolojik etrafın korunması ve kamu refahı ve hayırseverlik açısından işletme ve toplumsal kalkınma ortasındaki yakınsamayı yakalamaya devam edecek. Ayrıyeten Chery, tüketicileri, çalışanları, ortakları ve toplumdaki tüm paydaşları ile her taraftan ahenk ve ortak gelişme elde ederken, dünyadaki kullanıcılara harika eser ve hizmetler sunarak global insancıl taraftaki ilgisini yansıtmayı da sürdürecek.

1.2 milyon adetlik satışla rekor kırdı!

Öte yandan Chery Group, geçtiğimiz sene yılda 1 milyon 233 bin adetlik satış performansı ile tarihte yeni bir rekora imza attı. Chery bilhassa, yüzde 67,7’lik ultra yüksek ihracat büyüme oranıyla 451 bin adetlik şahane bir performans sergiledi. Chery bu performansla yalnızca Çin’in binek araç ihracatında öne çıkmakla kalmadı, birebir vakitte 20 yıl üst üste Çin binek araçlarının 1 numaralı ihracatçısı da oldu. Chery ayrıyeten, 2022’nin 4 ayında aylık 50 bin adedin üzerinde ihracat gerçekleştirdi. Tüm bu harika satış performansının temelinde, Chery’nin ihracat pazarı dahil toplumsal sorumluluk ve kamu refahı için uygun eser, hizmet ve yaklaşımı sergilemiş olması yatıyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.