Ebru Şallı yaşadığı zor günleri anlattı: İlaç almadan uyuyamıyorum, büyük bir ameliyat geçirdim
  • Haber Yeli
  • Magazin
  • Ebru Şallı yaşadığı zor günleri anlattı: İlaç almadan uyuyamıyorum, büyük bir ameliyat geçirdim

Ebru Şallı yaşadığı zor günleri anlattı: İlaç almadan uyuyamıyorum, büyük bir ameliyat geçirdim

ABONE OL
16/03/2023 08:36
Ebru Şallı yaşadığı zor günleri anlattı: İlaç almadan uyuyamıyorum, büyük bir ameliyat geçirdim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ebru Şallı evvelki gün bir alışveriş merkezinde mağazaları dolaşırken görüntülendi. Ünlü isim bir mücevher mağazasına girerek yaklaşık 1 saate yakın mağazada kaldı. Bir orta vazifeliler mağazanın camlarını kapatarak muhabirlerin manzara almasını engellemeye çalıştı.

“ESKİ BİR ESERİMİ TAMİRE GETİRDİM”

Alışverişini tamamladıktan sonra muhabirlerin “Ebru Hanım çok sıkı pazarlık yapıyorsunuz!” diyerek kendisine takılmasına gülerek karşılık veren Şallı “Pazarlık yapmadım, eski bir eserim vardı onu tamir için getirmiştim, çok eski müşterisiyimdir buranın orta ara gelirim” dedi.

“BÜYÜK BİR AMELİYAT GEÇİRDİM”

Muhabirlerin “İyi gördük sizi” demesi üzerine kelamlarına devam eden Şallı “İyi değilim aslında, pek keyfimiz yok zelzeleden ötürü, uygun olmaya çalışıyoruz, hayat devam ediyor, bizler de çalışıp bir şeyler yapacağız ki ayakta durabilelim, daha fazla yardım yapabilelim, ben çok etkilendim sarsıntıdan, 3 hafta hiç uyumadım, uyku ilacı almadan da uyuyamıyorum, ıstıraptan dişimi sıkmaktan dişimi kırdım ve büyük bir ameliyat geçirdim, öncesinde Pars ile hastanede yaşıyorken bu makus alışkanlığım başlamıştı bir dişimi sıkmaktan o vakit kırmıştım artık de sarsıntı felaketinden sonra bir dişimi daha kırdım sıkmaktan, iki dişim de feda olsun onlara, sonlarım bozuldu, hayattan keyif alamıyorum, çocuklar kelam konusu olunca varsayım edersiniz ki ben hiç dayanamıyorum” diyerek duygusal anlar yaşadı.

“3 KİLO VERDİM”

Muhabirlerin birtakım uzmanların İstanbul sarsıntısı beklediği ve bununla ilgili telaş duyup duymadığı formundaki sorusuna Şallı “Bu orta hayalimde daima sarsıntı oluyor, daima bunu görüyorum, uyuyamama sebeplerimden biridir bu durum da, ince biri olduğum için kilo vermemem lazım fakat bu süreçte 3 kilo verdim, güç vakitler geçiriyorum lakin Allah’tan Bero ( Beren Tan ) geldi, 10 gündür onunlayım çok güzel geldi bana” diyerek cevapladı. Ebru Şallı daha sonra muhabirlere teşekkür ederek oradan ayrıldı.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.