Halkın Kurtuluş Partisi: 14 Mayıs seçimlerinde Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Halkın Kurtuluş Partisi: 14 Mayıs seçimlerinde Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz

Halkın Kurtuluş Partisi: 14 Mayıs seçimlerinde Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz

ABONE OL
14/03/2023 14:36
Halkın Kurtuluş Partisi: 14 Mayıs seçimlerinde Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) Genel Sekreteri Sait Kıran, 14 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçiminde Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceklerini söyledi.

“SEÇİMLERE 600 MİLLETVEKİLİ ADAYIYLA KATILIYORUZ”

Kıran, “On binlerce insanımızın canına, yüzbinlerce insanımızın yaralanmasına, fakir halkımızın dişinden tırnağından arttırarak, yıllarca alın teri dökerek edindiği bütün birikimlerin yok olmasına mal olan, 11 vilayetimizi, 15 milyon insanımızı etkileyen, hiçbir vakit unutmayacağımız, unutturmayacağımız sarsıntı felaketi günlerinde yeni bir seçime hakikat gidiyoruz” dedi.

“ÖLÜMLE SITMA ORTASINDA KALDIĞIMIZ İÇİN KILIÇDAROĞLU’NU DESTEKLEYECEĞİZ”

HKP olarak son seçimlere 81 vilayette 550 milletvekili adayı ile katıldıklarını tabir eden Kıran, Gerçek Gündem’e yaptığı açıklamada “Partimiz, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimlere 600 milletvekili adayıyla katılıyor. Millet İttifakı‘na önemli tenkitlerimiz var, çok büyük bir beklentimiz yok ancak kaba tabirle mevtle sıtma ortasında tercih yapmak zorunda kaldığımız için Millet İttifakı adayı olan Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğiz” tabirlerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.