İYİ Partili Koray Aydın’dan “5’li Çete” ile görüştüğü iddialarına zehir zemberek yanıt
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • İYİ Partili Koray Aydın’dan “5’li Çete” ile görüştüğü iddialarına zehir zemberek yanıt

İYİ Partili Koray Aydın’dan “5’li Çete” ile görüştüğü iddialarına zehir zemberek yanıt

ABONE OL
05/03/2023 15:48
İYİ Partili Koray Aydın’dan “5’li Çete” ile görüştüğü iddialarına zehir zemberek yanıt
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, dün gece yarısı toplumsal medya hesaplarından dikkat çeken bir tweet paylaştı. Kılıçdaroğlu, kamuoyunda “5’li Çete” olarak anılan müteahhitleri kastederek “Önlerine 419 milyar dolarlık bir fatura koyacağını” söyledi. Kılıçdaroğlu’nun bu çıkışının akabinde çarpıcı bir sav ortaya atıldı. YETERLİ Parti Siyasi İşler Lideri Koray Aydın’ın “5’li Çete”nin temsilcisiyle bir ortaya geldiği öne sürüldü.

İYİ PARTİLİ AYDIN: BU İFTİRAYI ATAN VE YAYANLARDAN HESABI SORULACAK

İYİ Parti Siyasi İşler Lideri Koray Aydın, argümanlara ait yaptığı paylaşımda, “Karanlık odaklar tarafından, şahsımı ve Uygun Parti’yi karalamak emeliyle basın ve toplumsal medyaya servis edilen “Beşli Çete” temsilcisi ile görüştüğüm tarafındaki argümanlar, alçakça bir iftiradır ve gerçek dışıdır. Bu iftirayı atan ve yayanlar hakkında yargıda hesabı sorulacaktır. ‘Beşli Çete’ kavramını birinci defa ortaya atan ve Türk kamuoyuna mal eden DÜZGÜN Parti ve bahadır önderimiz Sayın Meral Akşener’dir. Türk milleti emin olsun, ÂLÂ Parti iktidarında “Beşli Çete”den, ülkemizin kaynaklarını yağmalayanlardan ve yolsuzluk yapanlardan kesinlikle hesap sorulacaktır” sözlerini kullandı.

“TÜRK MİLLETİNİN ŞAŞMAZ VİCDANINA SUNUYORUM”

Aydın şunları kaydetti; “Beşli çete temsilcisi ile görüştüğüm istikametindeki alçakça iftiraların tam da ÂLÂ Parti’nin dayatmalara boyun eğmediği, cesurca bir dik duruş sergilediği ve kendi yolunu çizdiği bir vakitte gündeme getirilmesini, büyük Türk milletinin şaşmaz vicdanına ve takdirlerine sunuyorum.”

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.