Kaptan Gizem, Galatasaray’a veda etti! Ayrılık mesajında yaşananları anlattı
  • Haber Yeli
  • Spor
  • Kaptan Gizem, Galatasaray’a veda etti! Ayrılık mesajında yaşananları anlattı

Kaptan Gizem, Galatasaray’a veda etti! Ayrılık mesajında yaşananları anlattı

ABONE OL
22/03/2023 00:36
Kaptan Gizem, Galatasaray’a veda etti! Ayrılık mesajında yaşananları anlattı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Galatasaray Bayan Voleybol Kadrosu’nda kaptan Gizem Güreşen, toplumsal medyadan yaptığı açıklamayla gruptan ayrıldığını duyurdu. Güreşen, yöneticilerle yaşadığı fikir ayrılıkları yüzünden veda ettiğini duyurdu.

Gizem Güreşen, Galatasaray‘dan ayrılık nedenini şu sözlerle açıkladı;

“Üzülerek söylemek isterim ki sevgili yöneticilerimle yaşadığım fikir ayrılıkları sonrası sevgili Galatasaray topluluğuna ziyan vermemek ismine, armasını gururla taşıdığım formama veda etmek zorundayım. Bu ailenin bir ferdi olarak biliyorum ki hiç kimse vazgeçilmez değildir. Zira her vakit aslolan Galatasaray’dır.

Tıpkı 6 sene evvel dönem ortasında geldiğim üzere, 6 yıl sonra dönem ortasında gruptan ayrılmak tahminen bir tesadüf fakat bunun acısını ömür uzunluğu içimde taşıyacağımın da bilinmesini isterim. Bu şiddetli ve yorucu süreçte yanımda olan herkese en samimi hislerimle teşekkür ediyorum.

Belki öyküm yarım kaldı fakat Galatasaray’a olan sevgimi ve takviyemi hiçbir vakit esirgemeyeceğim. Artık tahminen alanda 1 eksik olacak lakin tribünde kadromun başarısı için avazım çıktığı kadar bağırıp, son sayıya kadar takviye olacağım.

Tüm Galatasaray topluluğuna anlayışı için teşekkür eder, sözlerimi en sevdiğim tribün bestesi ile sonlandırmak isterim:

‘Şereftir seni sevmek, senle ağlayıp gülmek, Galatasaray sevgisi sürecek sonsuza dek… Hakkınız helal edin…”

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.