Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu partisinin toplantısından paylaştı: Fatih Erbakan ne derse o
  • Haber Yeli
  • Magazin
  • Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu partisinin toplantısından paylaştı: Fatih Erbakan ne derse o

Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu partisinin toplantısından paylaştı: Fatih Erbakan ne derse o

ABONE OL
14/03/2023 11:12
Karadenizli şarkıcı Davut Güloğlu partisinin toplantısından paylaştı: Fatih Erbakan ne derse o
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti ile Yine Refah Partisi ortasındaki ittifak görüşmeleri sürerken Karadenizli müzikçi Davut Güloğlu, yaptığı paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Ulusal Görüş hareketinin kurucusu Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan’ın Genel Başkanlığını yürüttüğü Yine Refah Partisi, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ile görüştü ve ittifaka iştirak teklifi aldı. Tekrar Refah Partisi üyelerinden olan Güloğlu, Fatih Erbakan’a takviye vererek “Sen ne dersen o” sözlerini kullandı.

“MİLLİ GÖRÜŞÜN KALESİ REFAH PARTİSİ”

Sosyal medya hesabından partisinin basına kapalı olarak yapılan toplantısından kareleri paylaşan Davut Güloğlu, “Gerçekleştirdiğimiz MKYK toplantımızın gündemini ağır çalışmalarla tamamlandık. Aldığımız karara nazaran; MKYK üyeleri olarak, Genel Liderimiz Dr. Fatih Erbakan. Ne derse o diyoruz! Ulusal görüşün kalesi Refah Partisi. Yeniden ulusal bir pozisyon alacaktır. Toplantımız güzel olsun” dedi.

“ERBAKAN’A SADAKAT ŞEREFİMİZDİR”

Güloğlu, bir sonraki paylaşımında ise “Erbakan’a sadakat onurumuzdur. Gençlerin kanı ışık suratında, milletinin yolunda. Amaçlarımıza koşuyor. Aferin gençler. Sizlere itimadımız ve sevgimiz çok büyük. Ulusal görüşün tohumu, müjdeli baharın birinci çiçeği sizlersiniz” sözlerini kullandı.

“EN GERÇEK KARARI FATİH ERBAKAN VERECEK”

Daha sonra Fatih Erbakan’ın fotoğrafını yayınlayan Davut Güloğlu, şu sözleri kullandı: “Türkiye’mizin menfaatleri, milletimizin hakkı ve adaleti, ülkemizin refahı için en yanlışsız kararı Dr. Fatih Erbakan verecek. Liderimize güveniyor, günlük hislerimizle değil aklımızla feraset gösteriyoruz. Yazılan temelsiz bilgilere aldanmayın. Sen ne dersen o.”

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.