Kılıçdaroğlu Şero’ya söz verdi: İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Kılıçdaroğlu Şero’ya söz verdi: İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım

Kılıçdaroğlu Şero’ya söz verdi: İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım

ABONE OL
13/03/2023 09:36
Kılıçdaroğlu Şero’ya söz verdi: İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım
0

BEĞENDİM

ABONE OL

18 yıl evvel Ankara’daki CHP Genel Merkez binasının inşaatında doğan kedi Şero, vakit içinde CHP Genel Merkezi’nin maskotu haline geldi. Geçtiğimiz sene sıhhat durumu kötüleşip hastaneye kaldırılan Şero, uzun müddetli tedavinin akabinde sıhhatine kavuşup CHP Genel Merkezi’ne geri dönmüştü.

ŞERO İLE BİRLİKTE ÇEKİLDİĞİ FOTOĞRAFI PAYLAŞTI

Parti vazifelilerinin ismini ‘Kötü kedi Şerafettin’ tiplemesinden esinlenerek koydukları Şero ile birlikte çekildiği bir fotoğrafı paylaşan Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu not olarak şu sözleri kullandı; “Şero ile bir ortaya geldik. 2005 yılında dünyaya gelen Şero’yu halkımız ‘sosyal demokrat kedi’ olarak tanıdı. Bilirsiniz, kediler yeri sahiplenir. Ve bir kedinin gözünde her şey kediye aittir. Burayı da en çok sahiplenen Şero’dur.

“BAZEN TV’DE YANIMIZDA UZUNLUK GÖSTERİR, BAZEN TOPLANTIMIZI BÖLER”

Kapılar ona daima açıktır. Malum kediler kapalı kapıları sevmez. O istediği yere girer çıkar; sonsuz bir seyahat özgürlüğüne sahiptir. İstediği yerde dolaşır, istediği yerde dinlenir, istediği yerde uzanır. Canı ne isterse onu yapar. Bazen TV’de yanımızda uzunluk gösterir, bazen toplantımızı böler. Daima de dikkatleri üzerine çeker.

“ŞERO BİR SİYASET ERBABINA DÖNÜŞTÜ”

Kediler zati bilge canlılar. Şero da artık gel git, bir siyaset erbabına dönüştü. Bugün de ona son çalışmalarımızı anlattım. Şero’ya bugün bir de kelam verdim. İktidara gelince yaş mamayı lüks olmaktan çıkaracağım. Yolda birlikte yürüdüklerimizi, herkesi, gencini yaşlısını kedisini çiçeğini böceğini yürekten seveceğiz. Zira şefkat fazilettir.”

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.