Lords Mobile 7. Yaşını Etkinlikler ve Sürprizlerle Kutluyor
  • Haber Yeli
  • Spor
  • Lords Mobile 7. Yaşını Etkinlikler ve Sürprizlerle Kutluyor

Lords Mobile 7. Yaşını Etkinlikler ve Sürprizlerle Kutluyor

ABONE OL
09/03/2023 06:24
Lords Mobile 7. Yaşını Etkinlikler ve Sürprizlerle Kutluyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Mobil oyun dünyasını kasıp kavurarak listelerin daima üst sıralarında yer alan strateji-MMO oyunu Lords Mobile, artık 7 yaşında! Dünyadaki en tanınan taşınabilir oyunlar listesindeki yerini 5 yıldan fazladır koruyan Lords Mobile, yeni yaşında da popülerliğini sürdürüyor.

Lords Mobile, etkileyici grafikleri ve düşük sistem ihtiyaçları ile her tipten taşınabilir oyuncu için eşsiz bir strateji-MMO oyun keyfi sunuyor. Cüceler, elfler, deniz kızları, beşerler ve hatta robotların bile yer aldığı bu fantastik dünyada oyuncular kendi krallıklarını kuruyor ve krallıklarını büyüterek güçlerini kanıtlamak için uğraş ediyor. Lords Mobile oyuncuları askeri birlikler kurarak, kahramanlar çağırarak, ittifaklar kurarak ve dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla savaşarak krallıklarını geliştirebiliyor.

Lords Mobile oyuncularına büyük sürpriz

Mücadele ve cümbüşün kesiştiği efsanelerle dolu oyunun 7. yaşını kutlamak üzere 9 Mart’a kadar bir dizi aktiflik gerçekleştirilecek. Ayrıyeten Lords Mobile, hem yeni yaşını kutlamak hem de 7 yıldır yanında olan oyuncularını onurlandırmak üzere büyük bir sürpriz de hazırladı. Bu yılın Global Festival’i kapsamındaki Lonca Şenliği sıralamalarında birinci 50’de yer alan loncalar, New York, Dubai, Meksiko, Ho Chi Minh, Tokyo ve Seoul üzere dünya kentlerindeki dijital reklam panolarında paylaşıldı. Şayet bu loncalardan birinde yer alıyorsanız, bunun “Resmi Olarak Havalı” olduğunu lisana getirebiliriz. Aktifliğin ayrıntılarının yer aldığı görüntüyü aşağıdan izleyebilir ve aktiflik görselinin yüksek çözünürlüklü halini almak için Lords Mobile 7. Yıl Dönümü Aktiflikleri sayfasınıziyaret edebilirsiniz.

Oyun içi ve oyun dışı harika armağanlar oyuncuları bekliyor

Yıl dönümü için gerçekleştirilen etkinliklerden biri olan Lordların Anıları, oyuncuların hem oyunun hem de oyuncuların geçmişten bugüne yaşadıkları kıymetli anları ve başarımları hatırlamalarını sağlıyor.  Gayret Yolu küçük aktifliği ise oyunculara günlük vazifeler aracılığı ile puan toplama ve ödüllerle dolu 3 adet sandığı açma fırsatı sunuyor. Bir öbür aktiflik olan Yıl Dönümü Yapbozu etkinliğinde ise oyuncular çeşitli vazifeleri tamamlayarak rastgele yapboz kesimleri elde ediyor. Bir yapbozu tamamlamayı başaran oyuncular ise özel Yıl dönümü Armağanı mükafatını kazanmaya hak kazanıyor.  Yıl Dönümü Yapbozu aktifliği sona erdiğine en az bir yapboz tamamlamayı başarmış oyuncular ortasından belirlenecek 7 şanslı kişi, Pirinç Figür Set, Yemin Tutan figürü, Uhrevi Önder Figürü ve özel bir Lords Mobile plağından oluşan özel Yıl Dönümü İkram Paketini kazanma bahtı yakalayacak.

iPhone 14 Pro Max kazanma talihi yıl dönümü etkinliklerinde

Lords Mobile, 7. yılını kutlarken eski ve oyuna orta veren oyuncularını da unutmuyor. Lordların Konuta Dönüşü aktifliği kapsamında, uzun vakittir oyuna orta vermiş yoldaşlarını oyuna geri çağırmayı başaran oyuncuları 256GB hafızaya sahip iPhone 14 Pro Max kazanma bahtı bekliyor. Davetiniz ile oyuna dönen her eski oyuncu arkadaşınız kazanma bahtınızı artırıyor. Ayrıyeten oyuna geri dönen oyuncuları da kimi sürprizler bekliyor. Geri dönen oyuncular mükafatlarını yeni oluşturdukları bir hesapta yeni bir krallık oluşturup, oluşturdukları hesabı bağlayarak elde edebiliyor.

10.000$ bedelinde alışveriş Lords Mobile’dan hediye

Yıl dönümü etkinliklerinden bir oburu olan Araştırma Heyecanı etkinliğinde ise en yüksek seviyeyi elde eden oyuncuyu mükemmel bir ödül bekliyor. Aktifliğe katılıp en düzgün olmayı başaran oyuncuya 10.000$ pahasındaki alışverişi armağan edilecek.

Saydığımız aktifliklerin yanı sıra günlük giriş mükafatları, kutsamalar, Dünya Bossu Avı aktifliği ve bonus lonca misyonu mükafatları dahil olmak üzere daha birçok aktifliğin bulunduğu 7. yıl dönümü kutlamaları oyunculara birçok ödül kazanma fırsatı sunuyor.

Tüm aktiflikleri takip etmek, ayrıntılarına erişmek ve bunlara ek olarak 7. Yıl dönümü Küresel Fan Buluşması Etkinliği’ne katılmak için Lords Mobile’ın toplumsal medya hesaplarını buradan takip edebilirsiniz. Eşsiz bir strateji-MMO keyfi sunan Lords Mobile’ı Google Play Store, App Storeveya Steamüzerinden indirerek bu fantastik dünyanın bir modülü olup, mükafatlar kazanabilirsiniz.

Kaynak: SaveButonu / Gamegar

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.