Muharrem İnce: “Siz adayınıza güvenmiyor musunuz da bana ‘Aday olamazsın’ diye bağırıyorsunuz”
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Muharrem İnce: “Siz adayınıza güvenmiyor musunuz da bana ‘Aday olamazsın’ diye bağırıyorsunuz”

Muharrem İnce: “Siz adayınıza güvenmiyor musunuz da bana ‘Aday olamazsın’ diye bağırıyorsunuz”

ABONE OL
22/03/2023 16:24
Muharrem İnce: “Siz adayınıza güvenmiyor musunuz da bana ‘Aday olamazsın’ diye bağırıyorsunuz”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Memleket Partisi Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Millet İttifakı cephesinden kendisine gelen tenkitlere reaksiyon göstererek, “Ben demokratik hakkımı kullanıyorum. Siz adayınıza güvenmiyor musunuz da bana ‘Aday olma, olamazsın’ diye bağırıyorsunuz” dedi.

Memleket Partisi Genel Lideri ve Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Çankaya İlçe Seçim Konseyi Başkanlığı’na giderek 100 bin imza kampanyasını başlattı. 100 bin imza kampanyasını başlatmak için müracaat yapan İnce, çıkışta açıklamalarda bulundu. Demokratik hakkını kullanarak aday olduğunu belirten İnce, kendisine yöneltilen tenkitlere yanıt vererek, “Millet İttifakı ihale ekibi üzere oldu. ‘Kimse ihaleye girmesin. İhaleye girenin ayağını kırarım, seni tehdit ederim.’ Bu türlü bir şey yok. Ben demokratik hakkımı kullanıyorum. Siz adayınıza güvenmiyor musunuz da bana ‘Aday olma, olamazsın’ diye bağırıyorsunuz. Ben demokratik hakkımı kullanıyorum. On binlerce insan konutlarından çıkıyor seçim konseyine geliyor, imza atıyor. Bırakın beşerler yarışsın. Biz Türkiye’nin önünü tıkayacak bir şey yapmayız. Dayatmalara karşı çıkıyoruz. Biz insanlara üçüncü bir seçenek sunuyoruz. Milletimize bir ihtimal daha var diyoruz. Onun için bütün milletimizi pazartesi günü saat 20.00’ye kadar seçim heyetine gitmeye ve imza vermeye davet ediyorum. Bu bir yarıştır. Büyük ihtimal birinci cinste bitmeyecek bir yarıştır. İkinci tıpta daima birlikte gereğini yapacağız. Bu iktidardan kurtulacağız” dedi. – ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.