Sinan Ateş’in eşi milletvekili adayı mı oluyor? Sitem dolu bir paylaşımla tartışmalara son noktayı koydu
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Sinan Ateş’in eşi milletvekili adayı mı oluyor? Sitem dolu bir paylaşımla tartışmalara son noktayı koydu

Sinan Ateş’in eşi milletvekili adayı mı oluyor? Sitem dolu bir paylaşımla tartışmalara son noktayı koydu

ABONE OL
20/03/2023 15:52
Sinan Ateş’in eşi milletvekili adayı mı oluyor? Sitem dolu bir paylaşımla tartışmalara son noktayı koydu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ankara’da uğradığı silahlı akın sonucu hayatını kaybeden Eski Dava Ocakları Genel Lideri Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş Twitter hesabından bir açıklama yaptı. DÜZGÜN Parti Genel Lideri Meral Akşener’in milletvekili adaylığı teklif ettiği öne sürülen Ayşe Ateş, “Siyaseti siyasetçilere bırakma kararı aldık” diyerek adaylık ihtimaline kapıyı kapattı.

Ayşe Ateş’in açıklaması şöyle:

“Vicdanları yaralayan bu alçak suikastin ucu kime dokunursa dokunsun aydınlatılması için, siyasi partilerin haklı davamızda bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da sesimiz olmaya devam etmesini istek etmekle birlikte davanın sağlıklı ilerleyebilmesi ismine aile olarak siyasetin içinde yer almak yerine siyaseti siyasetçilere bırakmak gerektiği konusunda bir karar almış bulunuyoruz.

“SİYASET, BU ALÇAK SUİKASTTEN UZAK DEĞİLDİR”

Şehit eşim her ne kadar faal olarak siyasetin içinde değildiyse de gerçekler dokümanlarıyla ve tüm taraflarıyla açığa çıktığında görüleceği üzere siyaset, bu alçak suikastten pek uzak değildir. Bu insanlık dışı suikastin siyasi alanda da takip edilmesini, seçilecek her milletvekilinin ve tüm siyasetçilerin namusuna emanet etmeyi tercih ediyoruz.

“HERKES BU ATEŞ YÜREĞİNDE HİSSETMELİ”

Ateş ailesi olarak beklentimiz; ateşin sadece düştüğü yeri yakmakla kalmaması, herkesin bu ateşi yüreğinde hissetmesi, Türk milletinin evladı olan Sinan Ateş’in davasına bütün bir milletin sahip çıkmasıdır. Bu vesileyle birinci günden data gerek toplumsal hayatın içerisinde gerekse toplumsal medyada yanımızda olduğunu hissettiren herkese tekrar teşekkür ediyoruz. Dua ile…”

İşte o paylaşım;

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.