“Tehdit mesajları alıyorum” diyen AK Partili Zengin’e Deva Partisi’nden destek: Endişe verici
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • “Tehdit mesajları alıyorum” diyen AK Partili Zengin’e Deva Partisi’nden destek: Endişe verici

“Tehdit mesajları alıyorum” diyen AK Partili Zengin’e Deva Partisi’nden destek: Endişe verici

ABONE OL
19/03/2023 00:52
“Tehdit mesajları alıyorum” diyen AK Partili Zengin’e Deva Partisi’nden destek: Endişe verici
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yeniden Refah Partisi’nin Cumhur İttifakı’na katılmak için, “6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Bayana Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun”un kaldırılmasını talep ettiği sav edilmişti. AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’dan savlara ait, “Bu mevzuları hiç konuşmadık.” halinde açıklama gelmişti.

“BU MEVZU HAKKINDA KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

“6284 bizim kırmızı çizgimizdir” diyerek tartışmalara farklı bir boyut kazandıran AK Parti Küme Başkanvekili Hasret Güçlü, son açıklamasında tehdit iletileri aldığını söyledi. Güçlü, “Artık bu bahis hakkında fazla konuşmak istemiyorum. Maksat haline geliyorum.” dedi.

“BU YOĞUNLUKTA TEHDİT TELAŞ VERİCİ”

AK Partili Güçlü’ye Deva Partisi Genel Lider Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen’den dayanak geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Ekmen, “Hayatını partisi ve kıymetlerinin uğraşına adamış, samimiyeti ve bağlılığı tartışılamayacak birine bu yoğunlukta tehdit tasa verici. Hasret hanımı yalnızlık hissine terk edip konuşmayanlar da bu ataklardan sorumlu!” tabirlerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Hedef haline geldiğini belirten AK Partili Güçlü, şunları söylemişti: “Sayın Bakanımız açıklama yapıyor, Sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamaları var fakat ben bu hususta ne vakit bir şey söylesem normali çok aşan bir maksat olma hali ortaya çıkıyor. Yalnızca Twitter’dan değil, çok tertipli ve planlı bir akına dönüşüyor. Bununla da kalmıyor, telefonuma yüzlerce tehdit iletileri alıyorum. Bunun ne kadar önemli bir mevzu olduğunu bilmiyorum kamuoyu fark ediyor mu… 6284 alışılmış ki tartışılabilir, İstanbul Kontratı çok tartışıldı. Benim itirazım yordamına, yoluna lakin bundan kamuoyu yeteri kadar rahatsızlık duymuyor. Doğrusu bu taarruzlar Türkiye’de bayanları çok rahatsız ediyor.

“KONUŞAN ERKEK ARKADAŞIMIZ OLDUĞUNDA HİÇ SORUN OLMUYOR”

Bu mevzuya kimse girmek istemiyor zira maksat oluyorsunuz. İşte ben. Ben AK Parti Küme Başkanvekiliyim. Ben kendi fikirlerimi anlatmıyorum, kümemiz ismine konuşuyorum lakin kümemiz ismine konuşan bir erkek arkadaşımız olduğunda hiç sorun olmuyor.”

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.