Vatan Şaşmaz’ın o sözünü unutamıyor! Gökay Kalaycıoğlu travmasını anlattı: 6 ay kendime gelemedim
  • Haber Yeli
  • Magazin
  • Vatan Şaşmaz’ın o sözünü unutamıyor! Gökay Kalaycıoğlu travmasını anlattı: 6 ay kendime gelemedim

Vatan Şaşmaz’ın o sözünü unutamıyor! Gökay Kalaycıoğlu travmasını anlattı: 6 ay kendime gelemedim

ABONE OL
13/03/2023 15:48
Vatan Şaşmaz’ın o sözünü unutamıyor! Gökay Kalaycıoğlu travmasını anlattı: 6 ay kendime gelemedim
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sunduğu merasimlerin yanı sıra 360 TV’de yayınlanan “Gökay Kalaycıoğlu 360 Derece” programıyla isminden kelam ettiren Gökay Kalaycıoğlu, Akşam Gazetesi’nden Yasemin İlan’ın sorularını yanıtladı. 2017 yılında hayatını yitiren meslektaşı Vatan Şaşmaz‘ı idol olarak gördüğünü ve hoş vakitler geçirdiklerinden bahseden Kalaycıoğlu, yaşadığı travmayı anlattı.

“VATAN ŞAŞMAZ ‘TEK PÜRÜZÜN VAR, BENİM ÖLMEM LAZIM’ DERDİ”

İlan’ın “Kendine örnek aldığın bir isim var mı? Kendini kimin veliahtı olarak görüyorsun?” sorusuna yanıt veren Kalaycıoğlu, “Rahmetli Vatan Şaşmaz ondan çok şey öğrendim. Bizim her ay bir buluşmamız olurdu. Ortamızda 8 yaş fark var. 8 kat üstten nasıl görünüyorum derdim. ‘Kardeşim çok hoş gidiyorsun, sözlerin gücüne çok bariz bir örnek vereceğim; üstün gidiyorsun kardeşim, bir tek pürüzün var o da benim ölmem lazım’ kaygısı. Bunu söyledikten 6 ay sonra vefat etti” dedi.

“VATAN’IN VEFATINDAN SONRA AYLARCA SAHNEYE ÇIKAMADIM”

Vatan Şaşmaz’ın vefatından sonra travma yaşadığını söyleyen Kalaycıoğlu, kelamlarına şöyle devam etti: “Ölüm haberini aldığımda yıkıldım çok sıkıntı atlattım o travmayı. Adam biliyormuş. İbre sahnede bana gerçek dönmeye başladı. Kurumsal işler, ödül merasimlerinden teklif yağdı. 6-7 ay sahneye çıkamadım Vatan’ın yokluğundan istifade ediyormuşum fırsatçıymışım üzere olmasın diye. Vatan’ın vefatından bir sene sonra sunuculuk işlerini almaya başladım. Vatan bana sözlerin gücü olduğunu öğretti. Veliaht sözü çok tezli onu kendime hak göremem. Herkesten biraz aldım. Lakin Gökay olabilmek özgün olabilmek değerli.”

“ENİS ARIKAN BANA ÇOK ŞİŞİRME GELİYOR”

Kalaycıoğlu, “İmkanın olsa kimin şöhret tacını ele geçirmek isterdin?” sorusu üzerine de”Beyazıt Öztürk, çok gerçek, çok halk. Onun yerinde olmak isterdim. Ailenin sempatik oğlu olmak isterdim. Sivri lisanlı Okan Bayülgen olmaktansa tatlı lisanlı Beyazıt Öztürk olmayı tercih ederim. Tacı hak etmeyen isim ise Enis Arıkan, çok şişirme geliyor bana. Toplumsal medyanın köpürtmesiyle bilinir oldu” biçiminde konuştu.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.