Will Smith’in attığı tokat sonrası Oscar Töreni’nde kırmızı halının rengi değişti
  • Haber Yeli
  • Gündem
  • Will Smith’in attığı tokat sonrası Oscar Töreni’nde kırmızı halının rengi değişti

Will Smith’in attığı tokat sonrası Oscar Töreni’nde kırmızı halının rengi değişti

ABONE OL
11/03/2023 12:48
Will Smith’in attığı tokat sonrası Oscar Töreni’nde kırmızı halının rengi değişti
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu yıl 95’incisi gerçekleştirilecek olan Oscar Ödül Merasimi öncesi hazırlıklar tüm hızıla devam ediyor. Türkiye saatiyle 12 Mart’ı 13 Mart’a bağlayacak gece yapılacak olan Oscar Töreni’nde sanatkarların yürümesi için ikonik Hollywood Bulvarı’na büyük halı serildi. Lakin halıda büyük bir değişiklik yapıldı.

“KAN DÖKÜLMEYECEĞİNE DAİR KENDİMİZE GÜVENİYORUZ”

1961’den beri kırmızı olan ikonik halının rengi şampanya rengiyle değiştirildi. Bunun nedeni ise Will Smith’in Oscar merasiminde sahnede Chris Rock’a attığı tokat. Bu yıl da Oscar Merasimi bu yıl da talk show sunucusu Jimmy Kimmel’in konut sahipliğinde Hollywood’daki Dolby Theatre’da yapılacak. Merasimle ilgili açıklama yaparken Will Smith’in geçen yıl Oscar merasiminde Chris Rock’a attığı tokata atıfta bulunan Kimmel,”İnsanlar ‘Bu yıl rastgele bir sorun olacak mı? Bu yıl rastgele bir şiddet olacak mı?’ diye soruyor. Katiyen olmamasını umuyoruz. Kırmızı halı yerine şampanya rengi halıda karar kıldık ki kan dökülmeyeceğine dair ne kadar kendimize güvendiğimizi gösterelim” tabirlerini kullandı.

WIIL SMITH, CHRIS ROCK’A TOKAT ATMIŞTI

Will Smith, geçtiğimiz sene Oscar gecesinde eşi Jada Pinkett Smith hakkında kelamları nedeniyle sunucu Chris Rock’a sahnede tokat atmıştı. Olay sonrası özür dileyen Smith, Akademi tarafından 10 yıl boyunca Oscar merasimlerinden ve öteki Akademi etkinliklerinden men edilmişti.

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.