Yerli Stüdyodan CO-OP Korku Macerası: Deadly Broadcast
  • Haber Yeli
  • Spor
  • Yerli Stüdyodan CO-OP Korku Macerası: Deadly Broadcast

Yerli Stüdyodan CO-OP Korku Macerası: Deadly Broadcast

ABONE OL
10/03/2023 00:12
Yerli Stüdyodan CO-OP Korku Macerası: Deadly Broadcast
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Apphic Games’in birinci PC oyunu Deadly Broadcast Steam‘de yerini aldı. İşte dumanı tüten yerli üretimle ilgili bildiğimiz ayrıntılar.

Gazi Akyüz, Mehmet Yavuz Edem ve Erdinç Gürbüz tarafından kurulan ve WePlay‘in yatırımlarından olan Apphic Games, PC platformları için geliştirdiği birinci oyunları Deadly Broadcast, oyuncuların üst seviye grafikleri ve oynanış mekanikleri ile dehşet oyunu tecrübelerini arkadaş kümeleriyle birlikte gerçekleştirmelerine imkan sağlıyor.

Demo versiyonu 100.000’den fazla indirilen ve erken erişim devrinde 15.000’den fazla Wishlist toplayan Deadly Broadcast, umut vadeden Steam istatistikleri ile şu an bilhassa Asya ve Amerika kıtasındaki oyunculardan ağır ilgi görüyor.

Eğer oyun sizlerin de ilgisini cezbettiyse Steam sayfasına göz atmayı unutmayın.

Deadly Broadcast Nasıl Bir Oyun?

Hayatta kal ve yayına devam et!

Türk oyun ekosisteminin geliştirdiği en başarılı kaygı oyunlarından biri olmaya aday olan ve Phasmophobia ve Devour üzere çok kıymetli rakipleriyle rekabet edecek olan Deadly Broadcast, oyuncuların Twitch yayınlarını oyuna bağlayarak daha interaktif bir oyun tecrübesi yaşayabilmelerini sağlayarak oyunu hayli ilgi cazip bir hale getiriyor. Bu sayede, oyuncular izleyicilerinin iletilerini anlık olarak oyun içerisinde chat kısmında görebilirken, izleyiciler ise Medkit ve Weapon üzere birtakım özel sözlerle oyuncuya yardımcı olabilecek nesneler oluşturabiliyor.

Yerli Oyunlara Nasıl Takviye Olabilirsiniz?

Daha evvel YouTube kanalımızda yerli geliştiricilere oyuncuların nasıl takviye verebileceğini anlattığımız bir görüntü yayına almıştık. İzlemenizi öneririz efendim. Ayrıyeten kanalımıza abone olmayı da unutmayın.

Kaynak: SaveButonu / Gamegar

Kaynak: Haberler.com

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.